|  | 

Lovseen

prof julian aleksandrowicz

prof julian aleksandrowicz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (12)Szlachetne zdrowie – czy codziennie wystarczająco dbamy o to co jemy i pijemy, czy wykonujemy jakąś aktywność fizyczną? Wygląda na to, że zdrowiem przejmujemy się wówczas gdy nagle zachorujemy i czekamy na diagnozę lekarza.

Jako, że lekarstwa są dosyć drogie warto profilaktycznie podjąć odpowiednie kroki, by nie cierpieć na dzisiejsze choroby cywilizacyjne typu cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca i otyłość.

Medycyna staje się bezradna gdy sami nie staramy się o naszą aktywność fizyczną, jemy fast foody, nadużywamy alkoholu, nie ograniczamy spożycia cukru i produktów mocno przetworzonych. Jedzenie byle czego w pośpiechu i nieregularnie a przy tym siedzący tryb życia i stres mogą powodować poważne problemy ze zdrowiem.

Choroby cywilizacyjne kojarzone z wiekiem starczym dotykają niestety również coraz częściej młodzież i dzieci. Brak ukształtowanych prawidłowych nawyków żywieniowych skutkuje otyłością już od najmłodszych lat. Nadmiar cukru w diecie skutkuje poważnymi schorzeniami cywilizacyjnymi.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

zdrowie-jest-najwazniejsze-ale-co-mowi-na-to-medycyna

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.