|  | 

Lovseen

Tampony czy podpaski

Tampony czy podpaski
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

tampony-czy-podpaski-4Bardzo często wśród młodych dziewczyn pojawia się wątpliwość, czy wybrać tampony czy podpaski. Czy tampony na pewno są bezpieczne? A podpaski wygodne? Może wskazać plusy i minusy stosowania obydwu. Jednak najwięcej młodych dziewczyn, wybierając tampony czy podpaski, decyduje się na podpaski. Są łatwiejsze w założeniu, a także w późniejszej kontroli krwawienia. Chociaż tampony raczej nie zagrażają przebiciu błony dziewiczej, to mogą prowadzić do jej uszkodzenia. Młode dziewczyny powinny o tym pamiętać, dokonując wyboru: tampony czy podpaski. Jednak gdy konieczne jest użycie tamponu, na przykład w wypadku wyjścia na basen albo wyjazdu nad morze, trzeba pamiętać o wyborze właściwego jego rodzaju. Warto również wybrać wersję mini, czy też wersję z aplikatorem, która ułatwi jego założenie. Zatem co powinna wybrać młoda dziewczyna – tampony czy podpaski? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Warto jednak zacząć od stosowania podpasek, aby z czasem samodzielnie decydować, co wybrać: tampony czy podpaski.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

tampony-czy-podpaski

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.