|  | 

Yamseen

Tabletki na wypadanie włosów

Tabletki na wypadanie włosów
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

oliwka-w-zelu-johnson-4Każdy z nas ma włosy i każdy z nas stara się o nie dbać. Jednak pomimo wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych jakie wykonujemy często zdarza się, że mamy z nimi problemy. Dużym dyskomfortem jest ich wypadanie.
Wypadanie włosów jest normalną częścią procesu starzenia. Ogólnie tracimy około 100 włosów z głowy każdego dnia. Można nie zauważyć tej straty, ponieważ średnia głowa zawiera około 100 tysięcy włosów. U niektórych osób mogą jednak wystąpić nadmierne wypadanie włosów.
Normalny cykl włosów przechodzi przez fazę wzrostu i spoczynku. Każdy pojedynczy włos przeżywa średnio trzy i pół roku. Faza wzrostu włosa trwa na ogół od dwóch do trzech lat, w czasie których rośnie około pół centymetra miesięcznie. Po tym czasie następuje faza spoczynku, która zazwyczaj trwa od trzech do czterech miesięcy. W czwartym roku włosy wypadają i w ciągu kolejnych 6 miesięcy wyrastają nowe. Jeśli jednak włosy wypadają w nadmiernych ilościach powinniśmy sięgnąć po tabletki na wypadanie włosów, które z pewnością będą pomocne w walce o bujną czuprynę.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

tabletki-na-wypadanie-wlosow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.