|  | 

Lovseen

solaris nona

solaris nona
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

stomatolog (2)Na pewno wiemy o tym, że dieta młodych osób musi wyglądać nieco inaczej, aniżeli nasz własny sposób żywienia. Jeśli więc mamy swoje dzieci, musimy zapewnić im same, pełnowartościowe produkty. Które z nich będą najlepsze?

Z pewnością musimy początkowo wyeliminować pewne produkty z diety swoich dzieci. Niewskazane będą w szczególności słodycze, ponieważ zawierają jedynie mnóstwo cukru i nierzadko przyczyniają się do powstawania próchnicy. Oczywiście jeśli nasze dziecko zmagałoby się z taką próchnicą, stomatolog szybko by ją wyleczył, jednak lepiej unikać wizyt w gabinetach lekarskich, jeśli da się to zrobić. Pamiętajmy także, by nauczyć dzieci picia zwykłej wody, a nie sztucznych, gazowanych napojów.

To co powinna zawierać dieta naszych pociech? Przede wszystkim owoce oraz warzywa. Są to najlepsze, naturalne produkty zawierające sporo witamin oraz minerałów. Doskonale odżywią więc organizm młodych osób i dodadzą naszym dzieciom energii do zabawy oraz nauki. Owoce i warzywa powinny się znaleźć w diecie każdego człowieka.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

stomatolog-katowice

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.