|  | 

Yamseen

Sposoby na chrapanie

Sposoby na chrapanie
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Sposoby na chrapanie (2)Spędziliście romantyczny wieczór, on najpierw zabrał Cię na wspaniałą kolację w Waszym ulubionym miejscu – załóżmy, że to mała, urokliwa knajpka, do której zwykliście chadzać jeszcze w czasach studenckich. Potem kino – to nawet nieistotne, na jakim byliście filmie (no, chyba, że zabrał Cię na „Milczenie Owiec” – to może nieco skomplikować dalszą część wieczoru), przecież nieważne gdzie, ważne z kim.

Potem wracacie do domu, nieważne, czy mieszkacie już razem, czy zabrał Cię do siebie. Może udało Ci się dogadać ze współlokatorkami i macie Twoje mieszkanie tylko dla siebie? Pomijając już dalsze, szczegółowe opisy tego, co się działo potem, w końcu następuje moment, w którym idziecie spać. Ciepła kąpiel, świeża pościel, przytulasz się do niego a on… zaczyna chrapać?

Tak nie musi być. Istnieją różnorakie sposoby na chrapanie a spanie w oddzielnych łóżkach wcale nie musi być jednym z nich. Niektórzy polecają wszycie piłki tenisowej na plecach piżamy, coraz popularniejsze są również środki farmakologiczne a w skrajnych przypadkach – operacyjne rozwiązanie problemu.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

sposoby-na-chrapanie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.