|  | 

Profesor Aleksandrowicz

okseen dr nona

okseen dr nona
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (39)Optymistyczne nastawienie w ciągu dnia może utrzymać bardzo długo nasze serce w wyśmienitej kondycji – tak twierdza amerykańscy naukowcy. Medycyna wskazuje na fakt, że ludzie którzy są do życia nastawieni pesymistycznie, są o 61% bardziej narażeni na choroby serca i układu krążenia.
Odkrycie to może niebawem udowodnić, że optymizm ma bardzo istotny wpływ na lepsze działanie naszego układu sercowo-naczyniowego.
Kluczem do prawidłowo funkcjonującego układu krążenia jest odpowiednio zaplanowana dieta, ruch i niepalenie tytoniu, ale pogodne samopoczucie też ma istotną rolę w pracy naszego serca.
Ludzie, którzy są weseli, mają poczucie humoru i śmiało idą przez życie, przeżywają mniej stresujących sytuacji, a jeśli już, to świetnie sobie z tym radzą. Można powiedzieć, że mniej stresu = mniej obciążeń dla serca.
Ogólnie rzecz biorąc pogoda ducha daje nam zdrowie. Warto o tym pamiętać, jeśli weźmie się fakt, że umieralność na choroby serca znajduje się w czołówce przyczyn wszystkich zgonów na świecie.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

serce-miec-jak-dzwon

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam Solaris

    Balsam Solaris

    BALSAM DO CIAŁA „SOLARIS” (SOLARIS BODY LOTION) BALSAM DO CIAŁA „SOLARIS” to balsam regenerujący i zabezpieczający skórę. Wspaniały produkt, który posiada szerokie spektrum działania i jest uniwersalnym środkiem przy wielu problemach. Gwałtowny wzrost zanieczyszczenia środowiska oraz nastawiona na zysk przemysłowa produkcja żywności (nafaszerowanej konserwantami) powoduje, że organizm człowieka jest coraz bardziej narażony na zatrucia, awitaminozę

  • Eye contour balm

    Eye contour balm

    BALSAM POD OCZY (EYE CONTOUR BALM) Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Zmarszczki, cienie i zmęczona cera pokazują, w jakiej kondycji fizycznej i psychicznej znajduje się nasze ciało. BALSAM POD OCZY, to balsam na zmęczone i chore oczy, przynoszący ulgę przy zespole suchego oka. Systematyczne smarowanie powiek powoduje obniżenie ciśnienia śródgałkowego oczu. Błyskawicznie napina