|  | 

Yamseen

okseen opinie

okseen opinie
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Regenerum do rzęs (10)Regenerum do rzęs jest bardzo dobrą odżywką w przystępnej dla każdego cenie. Niesamowicie wzmacnia rzęsy, a do tego ma niespotykaną na rynku kosmetycznym konstrukcję. Zawiera specjalny pędzelek, który idealnie nadaje się do stosowania na linię rzęs. Z drugiej strony znajduje się szczoteczka typowa dla maskar, która pokrywa produktem rzęsy na całej długości.

Odżywka zawiera wiele związków, które wpływają na wzrost i stymulację rzęs, ich zagęszczenie i pogrubienie struktury włosków. Każda z części zawiera składniki dopasowane specjalnie do struktury rzęs – część aplikowana na linię rzęs zawiera substancje, które poprzez stymulację cebulek rzęs, zarówno przyspieszają ich wzrost, jak i pogrubiają strukturę włosków. Dodatkowo obecny w składzie ekstrakt ze świetlika jest jednym z najbezpieczniejszych i efektywniejszych składników o działaniu kojącym i łagodzącym stosowanym na delikatną skórę powiek.

Druga strona posiada w swoim składzie substancje, które wnikając we włókna włosków wpływają na ich wydłużenie i skutecznie ograniczają wypadanie rzęs.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

regenerum-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.