|  | 

Lovseen

zofia kajzer

zofia kajzer
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

psychoterapia (5)Leczenie traum a psychoterapia.
Wiele ludzi ma problem z radzeniem sobie z nieprzyjemną przeszłością. Większość chociaż jest trudno, potrafi w jakiś sposób akceptować swoją przeszłość. Są jednak tacy, którzy w kółko przeżywają te same wydarzenia. Nie potrafią się skupić ani na teraźniejszości, ani na przeszłości. Myślą tylko i wyłącznie o wydarzeniach z przeszłości. W kółko odtwarzają te same sytuacje i przeżywają ten sam ból. W tym momencie takie zachowanie można nazwać już traumą. Leczeniem traumy zajmuje się psychoterapeuta. Psychoterapia pozwala na wrócenie do normalnego funkcjonowania. Psychoterapeuta zmienia punkt widzenia pacjenta. Potrafi obiektywnie ocenić sytuacje życiowe, które do tej pory dręczą pacjenta. Uczy jak oddzielić przeszłość od teraźniejszości. Pokazuje jak radzić sobie z nieprzyjemnymi wspomnieniami. Traumy nie da się wyleczyć samemu, ponieważ tak naprawdę w kółko sprawiamy sobie ból. Tylko osoba trzecia może pomóc nam spojrzeć na przeszłość inaczej, zaakceptować ją i wrócić do normalnego funkcjonowania.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

psychoterapia

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.