|  | 

Yamseen

j aleksandrowicz

j aleksandrowicz
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

psycholog (2)W dzisiejszym świecie coraz powszechniejsze są problemy związane ze złym samopoczuciem. Są różne przyczyny podobnego stanu rzeczy, jednak szczególnie zastanawiające powinny być takie objawy, jak nieustanne zmęczenie, brak radości z czynności, które dotąd sprawiały nam radość, problemy ze snem, koncentracją, brak apetytu i spadek wagi ciała, utrata zainteresowań i chęci do podejmowania aktywności. Takie objawy, zwłaszcza gdy utrzymują się dłużej niż dwa tygodnie, mogą świadczyć o początku depresji.
Nie warto wahać się i obawiać, z pomocą może przyjść psycholog. Korzyści z terapii są duże i bardzo wszechstronne. Dobry psycholog pomoże odzyskać radość z życia, uśmiech, chęć do wykonywania dotąd lubianych czynności. Wizyta u psychologa przywraca nadzieję na poprawę samopoczucia i powrót do życia. Z jego pomocy korzysta coraz więcej osób, które borykają się z depresją, lękiem czy niską samooceną. Warto pozwolić sobie pomóc i poszukać pośród wielu nurtów terapeutycznych specjalisty odpowiedniego dla siebie.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

psycholog-katowice

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.