|  | 

Yamseen

henryk różański poradnik zielarski

henryk różański poradnik zielarski
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

medycyna (32)Zdajemy sobie sprawę z powagi choroby Alzheimera, ale nie podejmujemy żadnych kroków, aby zminimalizować ryzyko zachorowania
Zauważa to medycyna. Szacuje się, że 1 na 9 osób powyżej 65 roku życia (11%) ma Alzheimera, według Stowarzyszenia Alzheimera. Wraz ze starzeniem się populacji, liczba ta prawdopodobnie trzykrotnie do 2050 roku.
Pierwsze pokolenie wyżu demograficznego wraca w tym roku. Ryzyko choroby Alzheimera zaczyna gwałtownie rosnąć w wieku 65 lat. Mamy do czynienia z falą demencji w nadchodzącej dekadzie – i to zaczyna się teraz, a nie za 30-40 lat.
Jest wiele rzeczy, które ludzie mogą teraz zrobić, aby przygotować się do ewentualnego spadku funkcji poznawczych i demencji, czy to ze względu na chorobę Alzheimera lub coś innego.
Działania profilaktyczne obejmują:
Przeglądając historię rodziny z lekarzem
Przeglądanie czynników stylu życia, takich jak dieta i ćwiczenia
Przeglądanie historii medycznej z lekarzem.
Jeśli zrealizujemy te kroki już teraz, to będziemy mieli większe szanse, by uniknąć zachorowania w przyszłości. W końcu to nasze zdrowie.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

profilaktyka-jest-potrzebna

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.