|  | 

Lovseen

Opieka medyczna dla pracowników

Opieka medyczna dla pracowników
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Opieka medyczna dla pracownikow (2)Zgodnie z wytycznymi kodeksu pracy na pracodawcy ciąży obowiązek ochrony zdrowia swoich pracowników i zapewnienie im bezpieczeństwa podczas wykonywania ich codziennych zajęć. Dlatego też, aby wywiązać się z tego obowiązku, pracodawcy coraz częściej oferują pracownikom pakiety medyczne, które pozwalają na korzystanie z usług oferowanych przez prywatne placówki.
Opieka medyczna dla pracowników w zakresie, który obejmuje dostęp do badań i lekarskich konsultacji, stanowi wygodną alternatywę dla państwowej służby zdrowia. W ramach dostępnych pakietów pracownik może skorzystać z szerokiej listy badań laboratoryjnych, odwiedzić lekarza rodzinnego lub skorzystać z porady specjalistycznej. Wszystko to bez większych kolejek, krótki czas oczekiwania to jedna z korzyści, jakie niesie za sobą abonament medyczny.
Opieka medyczna stanowi bardzo ważny dodatek do pracowniczego pakietu socjalnego. Zapewnia możliwość skorzystania z badań i porad lekarskich w sposób komfortowy, bez kolejek, co pozwala na zaoszczędzenie czasu pracownika i poprawia efektywność jego pracy.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

opieka-medyczna-dla-pracownikow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.