|  | 

Yamseen

Oliwka w żelu Johnson

Oliwka w żelu Johnson
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

oliwka-w-zelu-johnson-4Skóra niemowląt ma dużą tendencję do wszelkiego rodzaju podrażnień, wyprysków oraz suchości. Nic dziwnego albowiem z wygodnego wodnego świata, nagle trafia do całkiem nowego, obcego środowiska, w którym pełno alergenów i zanieczyszczeń. Jednakże odpowiednie kosmetyki mogą przywrócić jej naturalne predyspozycje do regeneracji. Należy tylko trafić w te produkty, które nie zaszkodzą zamiast pomóc. Ważne jest, aby korzystać z środków pozbawionych parabenów i innych substancji chemicznych. Kąpiel powinna odpowiednio nawilżać i natłuszczać ciało bobasa. Bardzo skuteczne i pomocne są oliwki, którymi możemy smarować malucha lub też dodać do wody w czasie mycia. Może to być np. oliwka w żelu Johnson, wówczas efekt nawilżenia mamy już gotowy po kąpieli. Dodatkowo oliwki dla dzieci mają za zadanie zapobiegać przesuszaniu się skóry. Odpowiednia pielęgnacja zatrzyma proces rozwoju atopii, która jest bardzo uporczywa, gdyż powoduje świąd. Smyk, który nie cierpi z powodu dolegliwości skórnych, jest uśmiechnięty i zadowolony oraz gotowy do psot.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

oliwka-w-zelu-johnson

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.