|  | 

Yamseen

Obsługa gabinetu dentystycznego

Obsługa gabinetu dentystycznego
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

obsluga-gabinetu-dentystycznego-1W powszechnej opinii wielu naszych rodaków, lecznictwo i diagnostyka w naszym kraju nie tylko kuleją, lecz są niejednokrotnie rozpatrywane w kategoriach najgorszych w Europie. Choć ciężko czasem nie zgodzić się z takim poglądem, to warto spojrzeć na sytuację, jaka ma miejsce chociażby w Norwegii. Kraj nordycki, którego licznych walorów nie sposób wymienić, niestety również ma swoje bolączki, na które narzeka coraz większa grupa Norwegów. Jedną z nich jest wspomniana powyżej medycyna. I choć sama obsługa gabinetu dentystycznego na ten przykład, może być z pozoru bardziej życzliwa i miła w Norwegii, niż w Polsce, to jednak usługi medyczne jakie są oferowane pacjentom gabinetu dentystycznego w Norwegii są nieporównywalnie gorsze od tych, jakie możemy znaleźć na naszej rodzimej ziemi. Sam ostatnio miałem okazję pojechać służbowo do tego skandynawskiego kraju i historie, które usłyszałem od zaprzyjaźnionego Johna z okolic Trondheim w kontekście świadczeń medycznych w Norwegii wołają o pomstę do nieba. Jak to mówią, nie taki (polski) diabeł straszny, jak go malują.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

obsluga-gabinetu-dentystycznego

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.