|  | 

Lovseen

Korekcja wzroku

Korekcja wzroku
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

korekcja-wzroku-2Osoby krótkowzroczne, oraz te, które mają problem z widzeniem z bliska z pewnością jednogłośnie stwierdzą, że wada wzroku potrafi być poważną przeszkodą w codziennym życiu. Odkrycie soczewek kontaktowych z pewnością ułatwiło bardzo życie okularnikom – mogą oni korzystać swobodnie z pływalni a także uprawiać sporty wyczynowe, bez obawy, że stłuką okulary. Niestety, nie wszyscy mogą pozwolić sobie na noszenie soczewek. Wybawieniem od tej sytuacji wydaje się być laserowa korekcja wzroku. To zabieg, który od lat znany jest na zagranicznych rynkach, a w Polsce zyskuje coraz większą popularność na przestrzeni ostatnich kilku lat. Korekcja wzroku tą metodą jest powiązana niestety z pewnym ryzykiem. Nie możemy być pewni, jak nasz organizm zareaguje na taką ingerencję w gałkę oczną i czy za kilka lat nie poczujemy skutków ubocznych takiego zabiegu. Korekcja wzroku laserem nie jest tanim rozwiązaniem. Musimy liczyć się z tym, że kilka tysięcy złotych przeznaczyć będziemy musieli na naprawę jednego oka. Warto nadmienić, że taka korekcja wzroku nie daje gwarancji na stałe – niestety, ale również po tym zabiegu może powrócić nam wada. Zwykle chirurdzy przeprowadzający tą operację dają kilkuletnią gwarancję, że wada nie wróci. Jeśli jednak tak się nie stanie – i znowu zaczniemy słabiej widzieć – korekcja wzroku przeprowadzona zostanie powtórnie – w ramach reklamacji.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

korekcja-wzroku

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.