|  | 

Gonseen

Kompresy

Kompresy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

KOMPRESY Z WODY MORZA MARTWEGO (DEAD SEA WATER COMPRESSES)

KOMPRESY Z WODY MORZA MARTWEGO wykorzystują niezwykłe właściwości wody Morza Martwego, przy zapewnieniu przyjaznego skórze pH (ok. 5,5).

Kompresy, dzięki zawartym w solach Morza Martwego minerałom i biopierwiastkom, mikro- i makroelementom oraz unikalnemu Halo Kompleksowi (Kompleksowi Bio-Organo-Mineralnemu), przyczyniają się do poprawy krwiobiegu, regeneracji i odżywiania tkanek, gojenia się ropiejących ran oraz łagodzą ból. Działają kojąco i łagodząco na skórę.

Kompresy pomocne są szczególnie w różnych problemach skórnych. Przy regularnym stosowaniu zapobiegają trądzikowi. Zalecane są do pielęgnacji skóry umiarkowanie tłustej oraz skóry z trądzikiem.

Kompresy pakowane są pojedynczo, co zapewnia ich aseptyczność i umożliwia stosowanie bezpośrednio na ranę, szczególnie trudno gojące się.

WŁAŚCIWOŚCI:
– oczyszczają i odżywiają skórę,
– wspomagają regenerację i procesy odnowy skóry,
– hamują krwawienie,
– przyśpieszają gojenie się ran trudno gojących się (kompresy są aseptyczne),
– łagodzą wszelkie podrażnienia skóry (w tym po goleniu),
– ogólnie polepszają strukturę skóry.

SPOSÓB UŻYCIA:
Kompresy przykładamy, w zależności od potrzeb, na okres od kilku do kilkunastu minut.

UWAGA:
Unikać kontaktu z oczami.

NIE ZAWIERA PARABENÓW!

Pozostałe artykuły o lekarzach:

kompresy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Lek na chorobę lokomocyjną

    Lek na chorobę lokomocyjną

    Choroba lokomocyjna jest jedną z niezwykle popularnych chorób i wiele osób się z tą chorobą musi zmierzyć podczas podróży. Choroba lokomocyjna związana jest z reakcją naszego ciała na zmianę położenia. Każdy człowiek posiada błędnik, który mówi ciału człowieka o pozycji w jakiej ciało się znajduje względem otoczenia. Oczywiście nie zawsze błędnik właściwie wywiązuje się z

  • Elektroniczny papieros

    Elektroniczny papieros

    Elektroniczny papieros wraz z popularnością wzbudzał coraz więcej dyskusji. Jego obecność w przestrzeni publicznej przestała być tolerowana. Ludzie uważali, że urządzenie posiada takie same właściwości jak zwyczajny papieros. Przypisywali urządzeniu wszystkie negatywne cechy. W rzeczywistości e-papieros działa całkowicie inaczej. Nie dochodzi w nim do spalania. Wewnątrz urządzenia znajduje się specjalny płyn z nikotyną, który po