|  | 

Yamseen

Klinika uzależnień

Klinika uzależnień
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czym jest klinika uzależnień?

Klinika uzależnień jest przede wszystkim miejscem, gdzie pomaga się osobom posiadającym problem z używkami go naprawić. Warto jednak pamiętać o tym, że jest ona raczej miejscem ostatecznym i pomaga w momencie, kiedy stadium uzależnienia jest znacznie pogłębione, a chory nie widzi na dodatek potrzeby leczenia. Wtedy idealnym miejscem, aby ostatecznie go wyleczyć, jest właśnie klinika uzależnień. W tym miejscu osoba chora będzie również w stanie poznać osoby podobne do siebie i mierzące się z podobnymi lub nawet tymi samymi problemami. Będzie ona również pod stałą opieką lekarzy i terapeutów, którzy pomogą w wyjściu z uzależnienia. Bardzo dobrze na osobę uzależnioną wpływa również terapia grupowa, na której każdy uzależniony opowiada swoją historię związaną z uzależnieniem. Ważne jest to, że w takim miejscu opowiada się, jak alkohol czy inna używka wpłynęła na życie uzależnionego i jego bliskich. Mówi się przede wszystkim o tym, jakie używka wyrządziła szkody.. W ten sposób chory może zobaczyć, że nie jest sam, że są również inni, którzy mają problemy i chcą się również się leczyć. Daje to nie tylko motywacje do dalszego leczenia, ale również pokazuje, że z uzależnieniem można sobie poradzić, ponieważ radzą sobie z nim inni, mimo że nie jest to proste. Jeżeli więc ktoś inny był w stanie sobie poradzić z uzależnieniem, to my również będziemy. Zdanie sobie z tego sprawy jest niezwykle ważne, ponieważ tylko jeśli wierzy się w to, że można wyzdrowieć, to całe leczenie zaczyna mieć sens.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

klinika-uzaleznien

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.