|  | 

Lovseen

preparaty dr nona

preparaty dr nona
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

zdrowie (3)Wielu z nas stara się dbać o swą formę. Żyjemy w przekonaniu, że zdrowa dieta oraz codzienna gimnastyka pozwolą nam uchronić się przed wieloma poważnymi dolegliwościami. Niestety, często zapominamy o tym, jak ważną rolę odgrywa zdrowie jamy ustnej. Próchnica oraz wypadające zęby mogą się tymczasem okazać główną przyczyną wielu poważnych problemów ze zdrowiem. Dlaczego? Wyjaśnienie jest dość proste. Po pierwsze problemem są bakterie, które gromadzą się w jamie ustnej. W wielu przypadkach osoby walczące z próchnicą muszą się liczyć z tym, że bakterie z jamy ustnej przedostaną się do krwiobiegu, a tym samym zaczną zagrażać narządom wewnętrznym, np. sercu lub nerkom. Może to mieć poważne konsekwencje, zatem o prowadzeniu systematycznej walki z próchnicą nikt z nas nie może zapominać. Równie ważne jest uzupełnianie ubytków. Brak zębów to więcej problemów z dokładnym gryzieniem pokarmu, a to z kolei naraża nas na coraz większe dolegliwości związane z pracą układu pokarmowego. A że złe trawienie ma wpływ na nasze zdrowie, nie jest tajemnicą.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

jak-dbac-o-zdrowie-jamy-ustnej

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.