|  | 

Yamseen

Domowe sposoby na trądzik

Domowe sposoby na trądzik
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

domowe-sposoby-na-tradzik-2Jeśli mimo tego, że wiek nastoletni mamy już za sobą, nasza cera nadal pozostawia wiele do życzenia i regularnie powstają na niej niedoskonałości, warto przyjrzeć się temu problemowi bliżej. Należy wówczas zmienić dietę – zrezygnować z tłustych i słonych potraw, a także włączyć do pielęgnacji domowe sposoby na trądzik. Nie jest dla nas tajemnicą, że od dawien dawna kobiety stosowały liczne zioła zarówno przy chorobach jak i problemach skórnych. Zanim zdecydujemy się na kurację, warto przejrzeć opisane w Internecie domowe sposoby na trądzik. Najbardziej popularne ostatnimi czasy są oleje. Warto stosować je zamiast kremu na dzień i na noc. To one ustabilizują wydzielanie sebum i nawilżą odpowiednio naszą twarz. Jeśli mamy wypryski, dobrze jest potraktować je sokiem z aloesu, który rośnie w doniczce na naszym parapecie. Znane domowe sposoby na trądzik to też picie naparu z przeróżnych ziół. Najlepsze efekty dają regularne picie herbatki z pokrzywy oraz bratka. Stosowane regularnie domowe sposoby na trądzik potrafią być naprawdę skuteczne.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

domowe-sposoby-na-tradzik

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.