|  | 

Yamseen

klimuszko ziołolecznictwo

klimuszko ziołolecznictwo
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

zdrowie (13)By poznać tajniki zdrowego odżywiania się i nauczyć się przygotowywać pełnowartościowe i smaczne posiłki, wystarczy poznać jedynie kilka zasad. O czym zatem powinniśmy pamiętać? Prawdopodobnie każdy z nas wie, że podstawą zdrowego trybu życia, o którym tak wiele się słyszy, jest zdrowe odżywianie się. Ma ono szereg zalet i chroni nas przed wieloma chorobami, a dodatkowo potrafi być także smaczne – i przede wszystkim proste. To naprawdę nie jest takie trudne. Unikajmy produktów przetworzonych chemicznie bądź też chemicznie konserwowanych. Zastąpmy je takimi, które zawierają błonnik, naturalne witaminy i sole mineralne. Nie musimy się obawiać, że czegoś nie zrozumiemy bądź też nie będziemy potrafili przygotować potrawy, zawierającej wszystkie potrzebne nam do życia składniki odżywcze. Najlepsze są produkty pochodzenia naturalnego, zawierają bowiem wiele substancji dobrze przyswajanych przez nasz organizm.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

dobre-rady-o-zdrowym-odzywianiu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.