|  | 

Lovseen

CHRONICZNE ZMĘCZENIE

CHRONICZNE ZMĘCZENIE
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

oprogramowanie-stomatologiczne-1W połowie zimy i na przedwiośniu wielu ludzi (więcej kobiet) skarży się na chroniczne zmęczenie: wstają rano niewyspani (po przespanej nocy), w ciągu dnia nic im się nie chce, z trudem zmuszają się do jakiegokolwiek działania, czują się słabi, rozbici…o tej porze roku jest to częste zjawisko: mało światła słonecznego, brzydka pogoda na dworze nie sprzyja spacerom, ludzie mają mało ruchu, brak świeżych warzyw i owoców (te, co są w sklepach przecież przez cały rok nie mają takich wartości jak sezonowe) i w końcu przemęczenie czy to fizyczne czy umysłowe sprzyja takim depresyjnym stanom. Trzeba zmienić tryb życia, więcej się ruszać, postarać zdrowiej się odżywiać i odpoczywać raczej czynnie niż biernie i czekać do wiosny…a jeśli odpoczynek i zmiana trybu życia, nie bardzo pomagają a stan ten utrzymuje się dłużej niż dwa trzy tygodnie, dobrze jest udać się z wizytą do lekarza, żeby wykluczył ewentualną chorobę, (bo takie objawy mogą także świadczyć, że w organizmie dzieje się coś złego).

Pozostałe artykuły o lekarzach:

chroniczne-zmeczenie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Balsam tonizujący

    Balsam tonizujący

    BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA (BODY TONING LOTION) BALSAM TONIZUJĄCY DO CIAŁA to produkt, w którym świetnie widać zasadę synergicznego oddziaływania na siebie poszczególnych składników (efekt synergiczny). Balsam tonizujący nie tylko zmiękcza i uelastycznia skórę, ale zarazem stymuluje jej zdolności do szybkiej odnowy i regeneracji. Chroni, odżywia skórę i powoduje, że staje się gładsza i elastyczniejsza.

  • Femseen

    Femseen

    FEMSEEN Firma Dr. Nona opracowała suplement diety FEMSEEN, dzięki któremu, w okresie menopauzy, Paniom nie brakuje energii i dobrego nastroju. Femseen to nowy sposób odmłodzenia organizmu, oparty na fitoestrogenie soi. W wieku 45-55 lat Panie zaczynają odczuwać pierwsze oznaki menopauzy. W tym okresie następuje przebudowa organizmu kobiety. Rozpoczyna się proces obniżania poziomu hormonów żeńskich estrogenów.