|  | 

Profesor Aleksandrowicz

Balsam Solaris

Balsam Solaris
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

BALSAM DO CIAŁA „SOLARIS” (SOLARIS BODY LOTION)

BALSAM DO CIAŁA „SOLARIS” to balsam regenerujący i zabezpieczający skórę.
Wspaniały produkt, który posiada szerokie spektrum działania i jest uniwersalnym środkiem przy wielu problemach.

Gwałtowny wzrost zanieczyszczenia środowiska oraz nastawiona na zysk przemysłowa produkcja żywności (nafaszerowanej konserwantami) powoduje, że organizm człowieka jest coraz bardziej narażony na zatrucia, awitaminozę oraz braki, koniecznych dla prawidłowego rozwoju, mikro- i makroelementów. W konsekwencji organizm przeżywa stres oksydacyjny, który prowadzi do rozwoju chorób onkologicznych.
Firma Dr. Nona opracowała Halo Kompleks (Kompleks Bio-Organo-Mineralny), który sam w sobie jest silnym antyoksydantem i jest obecny w każdym produkcie Firmy.

Balsam Solaris jest wyjątkowy, nie tylko z powodu zabezpieczenia skóry przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, ale także z uwagi na zdolności regeneracyjne. Docierając do uszkodzonych lub zmutowanych komórek organizmu, odbudowuje je.
Na poziomie tkanek i organów, obserwujemy zanikanie drobnych guzków.
Balsam Solaris powinien być podstawowym i niezastąpionym preparatem stosowanym w każdej rodzinie, w profilaktyce onkologicznej.

Balsam do ciała Solaris regeneruje wszystkie warstwy skóry oraz chroni ją przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.
Doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry przy cerze z trądzikiem oraz skórze z defektami i przebarwieniami.

Powinien być stosowany przed wyjściem na słońce i systematycznie, w czasie przebywania na słońcu. W składzie Balsamu Solaris znajduje się olej z awokado (Persea Gratissima Oil), który posiada naturalny faktor ochronny.

WŁAŚCIWOŚCI:
– zabezpiecza skórę przed szkodliwymi promieniowaniami,
– „rozpuszcza” drobne guzki,
– łagodzi podrażnienia skóry po opalaniu na słońcu lub w solarium,
– regeneruje i polepsza strukturę skóry po poparzeniach i uszkodzeniach (np. blizny po trądziku),
– doskonały krem do pielęgnacji przy cerze problematycznej,
– zmniejsza zaczerwienienia i przebarwienia,
– wybiela znamiona pigmentowe,
– łagodzi podrażnienia i skaleczenia skóry twarzy u mężczyzn po goleniu,
– pomaga przy odmrożeniach.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść na czystą i wilgotną skórę (np. po kąpieli w Kwartecie Soli) cienką warstwę balsamu i delikatnie wetrzeć. Można stosować kilka razy dziennie.

Szczególnie zalecany przy cerze z trądzikiem oraz skórze z defektami i przebarwieniami.

Przy chorobach onkologicznych (w przypadku naświetlań) – stosować równocześnie z naparem mieszanki ziołowej Gonseen i Płynem do pielęgnacji jamy ustnej.

NIE ZAWIERA PARABENÓW!

Pozostałe artykuły o lekarzach:

balsam-solaris

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Eye contour balm

    Eye contour balm

    BALSAM POD OCZY (EYE CONTOUR BALM) Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Zmarszczki, cienie i zmęczona cera pokazują, w jakiej kondycji fizycznej i psychicznej znajduje się nasze ciało. BALSAM POD OCZY, to balsam na zmęczone i chore oczy, przynoszący ulgę przy zespole suchego oka. Systematyczne smarowanie powiek powoduje obniżenie ciśnienia śródgałkowego oczu. Błyskawicznie napina

  • Krem do rąk i paznokci

    Krem do rąk i paznokci

    KREM DO RĄK I PAZNOKCI (HAND AND NAIL CREAM) KREM DO RĄK I PAZNOKCI to krem do cery naczynkowej oraz o działaniu przeciwgrzybicznym i przeciwbakteryjnym. Można go wykorzystywać, jako łagodny krem na dzień dla cery tłustej. Zalecany do kremowania twarzy, przed wyjściem zimą na świeże powietrze oraz do systematycznego stosowania przy tzw. „pajączkach” (wzmacnia ścianki