|  | 

Yamseen

dr nona maseczka iłowa

dr nona maseczka iłowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

zdrowie (8)W debacie publicznej zarówno w naszym kraju, jak i wszędzie, gdzie mamy do czynienia z dużym wpływem kościoła katolickiego na dominujący światopogląd, mamy do czynienia z dyskusją na temat antykoncepcji. Kościół w wielu przypadkach jest gotów potępić stosowanie prezerwatyw nawet w sytuacjach, w których medycyna wyraźnie je zaleca (na przykład w krajach, w których bardzo duży odsetek ludności ma AIDS). Kościół tłumaczy swoją postawę tym, że bardziej niż o zdrowie fizyczne swoich pacjentów dba o ich zdrowie duchowe i zbawienie po śmierci. Zostawiając kwestie światopoglądowe – stosowanie prezerwatyw może uchronić człowieka przed mnóstwem niekorzystnych zjawisk. Dotyczy to zarówno chorób przenoszonych drogą płciową, jak i na przykład przeludnienia, ze skutkami którego Europa również będzie się musiała zmierzyć (w ostatnich latach wkraczają one na teren naszego kontynentu w postaci fali imigrantów). Być może więc dobrze by było w wydawaniu moralnych sądów zachować odrobinę zdrowego rozsądku.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

antykoncepcja

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Cleanseen

    Cleanseen

    CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp. Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu. Cleanseen oczyszcza kosmki

  • Koenzym Q10

    Koenzym Q10

    Jest rok 1978. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii otrzymuje brytyjski biochemik Peter Dennis Mitchell (1920-1992), który wytłumaczył rolę Koenzymu Q10 w wytwarzaniu energii w komórkach naszego organizmu (oficjalnie – „w uznaniu wkładu włożonego w zrozumienie biologicznego transferu energii poprzez sformułowanie teorii chemiosmotycznej”). Koenzym Q10 (CoQ10, ubichinon, witamina Q) zwany jest koenzymem życia lub eliksirem młodości.